Partnerský program


Kromě velkoobchodu spodního prádla, košilek a sexy kostýmků nabízíme také partnerský program pro ty, kteří chtějí profitovat na návštěvnosti svých internetových stránek. Není podstatné, co svými stránkami prezentujete, důležitá je především skladba návštěvníků.

Z internetového obchodu www.7rano.cz se v posledních letech stal z běžného prodejce módního oblečení především přední hráč na trhu spodního prádla, nočních košilek a sexy kostýmků. Mimo jiné jsme oficiálním distributorem značky Chilli Code - New York pro ČR a SR. Náš sortiment je díky tomu lákavý, zajímavý a v běžných prodejnách je na rozdíl od každodenního oblečení opomíjený. Jedná se tedy o velice zajímavou prodejní skupinu produktů.

Jak partnerský program funguje

Po registraci a schválení partnerského účtu administrátorem si vyberete jednu či několik forem spolupráce, a dle instrukcí umístíte na své stránky reklamní banner nebo textový odkaz. V případě jakékoliv nejasnosti je Vám k dispozici náš administrátor, který Vám se vším rád poradí. Vstoupí-li na www.7rano.cz zákazník díky prokliku reklamy na Vašich stránkách, uloží se v systému informace o jeho příchodu právě z Vašich stránek, která zde zůstane uložená po dobu 30 dní. Kdykoliv během této doby zákazník nakoupí, Vám se připíše provize za prodej.

NOVINKA - Umístění akčního reklamního banneru

Jedná se o známou formu affiliate propagace s tím, že banner se automaticky mění dle aktuálních akcí. Toto je velmi zajímavý a prodejně atraktivní způsob spolupráce. Časově omezená, několikrát týdně se obměňující nabídka razantně zlevněného zboží je pro Vaše návštěvníky zajímavá a vyzývá k nákupu.

Jaké jsou provize a jak probíhá jejich výplata

Provizi nabízíme začínajícím partnerům na maximální hranici 30%. Výše provize se upravuje každý měsíc v závislosti na výši dosažených prodejů.

Začínajícím partnerům nabízíme provizi na maximální hranici 30 %. Výše provize se upravuje každý měsíc v závislosti na výši dosažených prodejů.
Zúčtování provizí probíhá vždy 1. pracovní den následujícího měsíce. Započítány jsou všechny prodeje, které již nepodléhají možnosti vrácení zboží ze strany zákazníka. Doba pro vrácení zboží je v našem internetovém obchodě 21 dní, tzn., že 21 dní po vyzvednutí zásilky zákazníkem je připsaná provize připravena k proplacení.

Proč spolupracovat právě s obchodem www.7rano.cz

  • Na internetovém trhu s oblečením působíme od roku 2010.
  • Veškeré nabízené zboží máme skladem a zákazníkům běžně nabízíme (při objednávce do 15 h), doručení následující pracovní den jako „balík do ruky“ České pošty.
  • Poštovné v našem obchodě je pouze 37,- Kč.
  • Osobní odběr nabízíme 7 dní v týdnu v době od 8 do 20 hodin.
  • Zákazníkům nabízíme nadstandardní lhůtu 21 dní pro bezproblémové vrácení zboží. Navíc nabízíme 120 dní na výměnu nepoužitého zboží.
  • Internetový obchod www.7rano.cz nabízí zákazníkům nadstandardní služby na vysoké úrovni. Díky naší obchodní filosofii tedy věříme, že i spolupráce s našimi affiliate partnery může být férová, oboustranně výhodná a navíc podpořena opravdu nestandardně zajímavou provizí.

Jak se zapojit do partnerského programu

Je to velmi jednoduché! Zaregistrujte se zde. Po schválení registrace se budete moci přihlásit do partnerské sekce, kde si jen vyberete jeden z nabízených bannerů a můžete začít vydělávat.

Máte-li zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu partner@egarant.cz nebo na telefonu 775 103 775.