• Veškeré zboží
  na vlastním skladě
 • Nákup po telefonu
  775 103 775 (8-16 h)
 • Expresní dodání do
  24 hodin
 • Poštovné od 49,-
 • 4 měsíce
  na výměnu zboží

Kostýmy čertice a anděl

Svůdný a zároveň sexy anděl!

Máte rádi spíše něžnější techniky, hezká a milá slůvka? I tak si své milostné hrátky můžete s partnerem malinko ozvláštnit. Vždyť sexy kostýmy umí dodat milostným hrátkám neopakovatelné kouzlo. Sexy kostým vám umožní převtělit se do někoho jiného, na chvíli být někým jiným. Anděl je ztělesněním něžnosti, laskavosti a také smyslnosti. A uznejte, kdo by odolal sexy andělovi? Erotické kostýmy mají velký prostor pro vlastní fantazii, která sexuální život ještě ozvláštní. Máte doma mnoho sexy oblečení, ale máte pocit, že už je na vás partner viděl několikrát? Kostým anděla jej rozvášní. Jste fanoušky svůdnosti, erotična a vášnivosti? Erotický kostým anděla vám k tomu dopomůže. I za na první pohled nevinnou vizáží se může skrývat vskutku vášnivý anděl, který se nebojí riskovat!

Sexy kostým anděla!

Sexy kostýmy mají společné jedno, jsou určené především k vlastnímu potěšení, tedy do vaší ložnice. Kostým anděla je určený pro ženy, které jsou rozvernějšího charakteru a umí občas zazlobit. Myslíte si, že to nesvedete? Tyto sexy oblečky vám k tomu dopomohou! Černý kostým anděla se skládá z mini černo-stříbrných šatů, které mají sukénku nadýchanou. K tomu jsou určené g-string tanga, čili se můžete před partnerem nenápadně ohnout a dopřát mu tak neočekávaný pohled. Šaty mají zepředu šněrování, takže si jej můžete uvolnit podle potřeby, abyste se cítila pohodlně. Co by byly sexy kostýmy bez doplňků? Díky nim bude váš kostým naprosto dokonalý! Erotické kostýmy můžete také doplnit bičíkem či pouty, jste-li fanoušky tvrdších praktik.

Kostým anděla by však nebyl dokonalý bez sexy punčoch a jiných erotických doplňků. V našem e-shopu jsou k dispozici různé kostýmy. Vybrat si můžete například kostýmy pokojské nebo kostýmy policistek

Sexy kostým čertice

Je-li Vám bližší spíše temná a zlobivá povaha a ráda svého partnera škádlíte, je pro Vás tím pravým erotickým kostýmkem Kostým čertice. Tento sexy kostým je určený ženám, které jsou sebevědomé a hravé a nebojí se přebrat otěže. S tímto kostýmem můžete zažít jaké to je, trochu si zazlobit. Ideálním doplňkem tohoto kostýmku jsou rozličené erotické doplňky, pouta či biče a plácačky. Ukažte svou temnou stránku a popusťe uzdu své vášni. Váš partner jiistě tuto proměnu přivítá. 

Všechny značky Chilli code - New York
Velikost
Zobrazit:
Řadit podle:
Sexy kostým Dark Vinyl Cat - Kočka - Černá

Sexy kostým Dark Vinyl Cat - Kočka - Černá

Sexy, svůdný a dráždivý erotické latexové body s doplňky - kostým Kočka -  Dark Vinyl Cat pr..
665 Kč