Crocs

Za vznikem značky Crocs stojí George B. Broedecker, Jr., který chtěl vyrábět zdravotnické boty a i se mu to první kolekcí Crocs Beach povedlo. Při jejich představení (na Floridě) se prodalo všech 200 párů v tu dobu vyrobených. Další, nejznámější a nejoblíbenější, kolekcí je kolekce Crocs Cayman. Jedná se o tolik známé boty pro muže, ženy i děti, a to až ve 30 barvách, které nejen že jsou odolné proti pachům, různým bakteriím, ale jsou také velice pohodlné, lehké (170 g), omyvatelné a pro ochránce životního prostředí mají velké plus – jsou z recyklovatelného materiálu!

Pod značkou Crocs, která má ve svém logu malého krokodýla, můžeme najít také značku Jibbitz. Pod ní můžeme najít spoustu doplňků a ozdůbek, kterými si právě boty Crocs můžeme oživit a mít tak unikátní kousek v našem botníku. Další podznačkou je Bite Footwear, která vyrábí hlavně outdoor sandály, nebo Ocean Minded, která se specializuje na výrobu bot z lehkých plastových materiálů.

Díky obrovské poptávce na trhu po Crocs obuvi byla společnost nucena rozšířit okruh svých továren. Od roku 2002, kdy společnost vznikla, do současné doby, provozuje továrny v Číně, na Floridě, v Mexiku a Itálii.

Nenalezen žádný produkt.