• Veškeré zboží
  na vlastním skladě
 • Nákup po telefonu
  775 103 775 (8-16 h)
 • Expresní dodání do
  24 hodin
 • Poštovné od 49,-
 • 4 měsíce
  na výměnu zboží

Kostýmy školačka

 

Buďte jeho splněný sen

Školačka a pan učitel je téma, které se objevuje v mnoha filmech erotického původu. Není proto divu, že se toto téma vkrádá i do představ samotných mužů a často také i žen. O této představě nemusíte jen snít! A co dělat? Naše sexy kostýmy vám tuto touhu do puntíku splní! Erotický kostým školačka je v našem e-shopu k dostání v mnoha variantách i velikostech. Vybere si tak každá žena a svému partnerovi připraví nevídané překvapení, o kterém se mu ani nesnilo! Sexy oblečky jsou momentálně v kurzu, proč si nedopřát něco nového a inovovat váš sexuální život! Stačí si vybrat erotické kostýmy přesně podle vaší představy a hra na přísného učitele a nevinnou školačku může začít!

Kostýmy školačka

Erotické kostýmy školačka jsou velmi oblíbené, proto je náš e-shop nabízí v několika variantách. Sexy kostým školačka je nejčastěji tvořen sexy vrchním dílem a mini sukýnkou, která při každém pohybu partnerovi odhalí váš krásný zadeček. Pokud se vám více líbí minišaty, také je máme v nabídce, stačí si jen vybrat ten správný sexy kostým! Kostým školačky můžete také doplnit o mnoho doplňků, které vaše hrátky ještě zdokonalí. Přísnému učiteli by rozhodně neměl chybět notýsek nebo kniha, kde si zapisuje vaše prohřešky, za které máte být potrestaná. Vaše sexy oblečení můžete doplnit například účesem. Nejčastěji to jsou dva culíky, které z vás udělají nevinnou školačku.

Sexy kostýmy je dobré dotáhnout k dokonalosti. V našem e-shopu najdete mnoho doplňků, jako například samodržící punčocháče, rukavičky. Pod mini sukýnku si můžete obléknout dráždivé spodní prádlo. Hrátky si můžete také zpříjemnit za pomoci různých erotických doplňků jako například bičíky, erotické hračky či pomůcky.

Všechny značky Chilli code - New York
Velikost
Zobrazit:
Řadit podle:
Sexy kostým - Školačka Dhalia

Sexy kostým - Školačka Dhalia

Sexy, svůdný a dráždivý erotický kostým Školačka Dhalia pro duchem rozverné ženy. Souprava se skl..
590 Kč
Sexy kostým - Školačka Kora

Sexy kostým - Školačka Kora

Sexy, svůdný a dráždivý erotický kostým Školačka Kora pro duchem rozverné ženy. Dráždivá kombinac..
380 Kč
Sexy kostým - Školačka Lena

Sexy kostým - Školačka Lena

Sexy, svůdný a dráždivý erotický kostým Školačka Lena pro duchem rozverné ženy. Souprava se ..
560 Kč
Sexy latexový kostým - Školačka Lexi

Sexy latexový kostým - Školačka Lexi

Sexy, svůdný a dráždivý erotický kostým Školačka Lexi pro duchem rozverné ženy. Dráždivá kombinac..
580 Kč