• Veškeré zboží
  na vlastním skladě
 • Nákup po telefonu
  775 103 775 (8-16 h)
 • Expresní dodání do
  24 hodin
 • Poštovné od 49,-
 • 4 měsíce
  na výměnu zboží

Pánské sexy kostýmy

 

Sexy uniformovaní muži

Když si představíme sexy oblečení, obvykle v něm vidíme spíše ženu, než muže. Lidi obecně přitahují sexy uniformy a lidé, kteří jsou do nich oblečení. Tyto sexy oblečky prostě lidi přitahují. Muži milují sexy kostýmy sestřiček a pokojských no a ženy si zase představují muže, kteří oblékají sexy kostýmy hasičů, policistů a podobně. Chcete svého partnera překvapit a pořídit mu sexy kostým, ve kterém bude představovat například hasiče, policistu či piráta? Nebo chcete svou partnerku potěšit a oplatit jí to, že vás překvapila ve svůdném kostýmu? Fantazie se meze nekladou, erotický kostým u nás pořídíte za přijatelnou cenu, v různých velikostech a vybrat si můžete přesně takový, který se do vašich postelových hrátek bude hodit. Erotické kostýmy pro muže jsou střiženy tak, aby ženy a jejich fantazie mohly pracovat na plné obrátky. Proto je lepší si tyto kostýmy užívat v soukromí vaší ložnice!

Pánské sexy kostýmy

V našem e-shopu najdete erotické kostýmy mnoha druhů a zvolit si tak můžete přesně podle své nálady či podle vašich fantazií. Můžete si také objednat kostým pro svou partnerku a pro sebe a udělat si dvojitý sexy večer a žhavou, vášnivou noc! Je libo kostým přísného policisty? Nebo chcete, aby se mužný hasič jal hasit vaše rozvášněné tělo? Či jste toužili po tom, aby se k vám z nebe snesl Superman a stejně jako ve filmu vás mužně zachránil? Stačí si jen vybrat ten správný erotický kostým a o zábavu v posteli máte postaráno!

Spojte své erotické představy spolu se svou partnerkou! Vybrat si můžete totožné či podobné kostýmy a vytvořit tak sexy duo! Mrkněte na dámské erotické kostýmy a vyberte si!

Všechny značky Chilli code - New York
Velikost
Zobrazit:
Řadit podle:
Pánský sexy kostým - Pirát

Pánský sexy kostým - Pirát

Sexy, svůdný a dráždivý erotický kostým Piráta pro duchem rozverné muže. Kostým obsahuje tři část..
490 Kč
Pánský sexy kostým - Sportovec - Sports Man

Pánský sexy kostým - Sportovec - Sports Man

Sexy, svůdný a dráždivý erotický kostým sportovce, pro duchem rozverné muže. Kostým obsahuje dvě ..
430 Kč
Pánský sexy kostým s plácačkou Master - Černá

Pánský sexy kostým s plácačkou Master - Černá

Sexy, svůdný a dráždivý erotický kostým  pro dominantní muže. Čím budete dnes v noci a komu ..
635 Kč