Volcom

Kalifornskou značku Volcom založili v roce 1991 dva sportovní nadšenci Richard Woolcott a Tucker Hall po několika týdenní společné túře v horách. Prvotní výrobou bylo oblečení, obuv a doplňky pro surfing, skateboarding a snowboarding. Logem značky se stal motiv drahého kamene, který he známý jako VolcomStone.

První prodejna byla otevřena v listopadu roku 2003 v L. A.

Jednou z kolekcí této značky je Featured Artist, která podporuje neobjevené umělce, kteří by se rádi prosadili. Kolekce umožňuje navrhovat mladým a nadějným umělcům oblečení i doplňky, které jsou pod značkou také k mání.

Další kolekcí je Electric Visual, která se zabývá pouze slunečními brýlemi. Volcom má na svém účtu také nemálo užitečných projektů. Základním cílem společnosti je totiž investovat do kultury a mladé generace, o čemž mluví i její motto „Youth against establishment“ (mladí proti zřízení) či kampaň Let the Kids Ride Free, zaměřená převážně na mladé sportovce, kteří se nemohli zúčastnit různých turnajů pro vysoké registrační poplatky. Tato kampaň jim svým sponzorským darem tento problém vyřešila.

Značka Volcom patří díky své kreativitě a originalitě k nejoblíbenějším výrobcům svého stylu.

Nenalezen žádný produkt.